Filtry i zmiękczacze wody – EcoWater Systems

Jeśli poszukują Państwo solidnych i niezawodnych urządzeń do filtrowania i zmiękczania wody, my zapewniamy najwyższą jakość. Jesteśmy autoryzowanym partnerem znanego na całym świecie producenta – EcoWater Systems. Produkowane przez nich filtry i zmiękczacze do wody są nowoczesne, oszczędne i ekologiczne. To doskonałe rozwiązanie, jeśli woda w Państwa mieszkaniu czy biurze nie nadaje się do picia, pozostawia ślady na armaturze i naczyniach, niszczy rury oraz instalacje lub urządzenia AGD. Produkty EcoWater Systems to technologia, która zapewnia skuteczne poradzenie sobie z tego typu problemami.

Ogromne doświadczenie w działalności na rynku, a także nieustanny rozwój i inwestycje w technologię sprawiają, że EcoWater Systems to światowy lider w branży, a także pionier w zastosowaniu wszelkich innowacji. Firma zatrudnia ponad 17 000 pracowników na kilku kontynentach, a ich produkty dystrybuowane są na całym świecie. Najwyższą jakość potwierdzają także nasi klienci, którzy są w stu procentach usatysfakcjonowani działaniem urządzeń EcoWater Systems.

Firma PROCON, jako oficjalny partner EcoWater Systems, zapewnia klientom profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży oraz instalacji urządzeń do zmiękczania i oczyszczania wody, a także innych działań, które mają na celu poprawę jakości wody i uniknięcie wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż i modernizację systemów uzdatniania wody, a także usługi serwisowe.

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat naszych usług lub chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat produktów EcoWater Systems, zapraszamy do kontaktu.